Zmiany w KK

Jak już dobrze wiemy wraz ze startem nowego sezonu w Krokusie Kwiatkowice doszło do sporu zmian, nie tylko kadrowych. Przede wszystkim swoją przygodę zakończył trener Marian Żukowski.

Drużyną zarządzał będzie teraz dotychczasowy drugi trener i kierownik - Adam Wolak, który będzie wspomagany przez Jacka Pilcha i doświadczonych zawodników. Pierwszy test przed nowym sztabem miał miejsce w minioną niedzielę, ale Krokus musiał uznać wyżej notowanego rywala, teraz czas na drużynę z ligi.

Co do zmian kadrowych. Przede wszystkim drużynę opuścił Łukasz Żukowski, który został wypożyczony na rok do IV-ligowego Włókniarza Mirsk. Dodatkowo treningów nie wznowili: Bielik, Chmielewski i Smolarek. I tej trójki w naszych barwach już nie zobaczymy. Ponadto problemy zdrowotne ma Koclęga.

Jeżeli chodzi o transfery do Kwiatkowic to też mamy dobre informacje. Do ekipy dołączył młodszy brat Mariusza Baczmańskiego - Adrian, który na rzecz Krokusa opuścił Czarnych Golankę Dolną. Na zasadzie wolnego transferu dołączył do nas nasz dawny bramkarz - Krzysztof Macewicz oraz były gracz juniorów - Wojciech Chronowski. Zarząd jest również na etapie załatwiania jeszcze trzech graczy, ale czy oni do nas dołączą dowiemy się na początku przyszłego tygodnia, wtedy też poinformujemy o tym na naszej stronie.

Lista zawodników Krokusa zgłoszonych do rozgrywek:
A.Baczmański, M.Baczmański, A.Bagiński, M.Bielik, W.Chronowski, A.Ciepliński, D.Friska, J.Koclęga, K.Macewicz, T.Machała, J.Malec, A.Niklewicz, P.Niko, J.Pawelec, J.Pilch, K.Pioś, R.Szydłowski, K.Waksmundzki, A.Wolak, M.Woźniakiewicz, P.Woźniakiewicz, M.Zelek.
Trener: A.Wolak, kierownik: J.Pilch.