Zaczynamy!

W najbliższą niedzielę (tj. 21.08) wystartuje legnicka "bklasa"! Po raz kolejny w rozgrywkach ligowych weźmie udział Krokus Kwiatkowice. Będzie to czwarty sezon z rzędu kwiatkowiczan w "bklasie".

Pierwszym rywalem "biało-niebieskich" będzie debiutant Gama Ujazd Górny. Co możemy powiedzieć o rywalu? Jedynie tyle, że jest jedną wielką zagadką. A jak jest z formą Krokusa? Mecz pucharowy pokazał nasze wszystkie mankamenty, ale nie ma się co dziwić, bo przeciwnik był z wyższej półki, a nawet... z dwóch półek.

Co do składu Krokusa. Pisaliśmy o transferach, wiemy również, że kontuzjowani są: Chronowski, Koclęga, Pioś i Waksmundzki. O miejsce w bramce powalczą najprawdopodobniej Friska i nowy-stary bramkarz Macewicz.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do Ujazdu Górnego. Początek meczu Gama - Krokus o godzinie 11:00 w niedzielę!