Grom zbyt mocny

W I rundzie OPP Krokus na własnym boisku został rozgromiony przez Grom Gromadzyń-Wielowieś 0:8 (0:5).

Pierwsza bramka dla gości padła w 25. minucie, po błędzie kwiatkowiczan w wyprowadzaniu piłki z własnego pola karnego i od tego momentu gościom zaczęło grać się zdecydowanie łatwiej. Prawdziwy popis gry goście dali między 33. a 40. minutą, kiedy to cztery razy umieszczali piłkę w bramce Krokusa. Najlepszą okazję dla "bianco-celeste" miał Waksmundzki ale jego strzał z rzutu wolnego z około 25 metrów trafił tylko w słupek, a dobitka Malca okazała się zbyt słaba. Druga połowa to dalsza dominacja Gromu i wykorzystywanie kolejnych błędów w obronie Krokusa.

Krokus w tym meczu dysponował zaledwie 14 zawodnikami, w tym dwóch bramkarzy. To zdecydowanie za mało jeśli "biało-niebiescy" chcą odegrać znaczącą rolę, w startujących już w najbliższą niedzielę rozgrywkach "bklasy". Debiut w oficjalnym meczu zaliczył jak narazie jedyny pozyskany zawodnik Adrian Baczmański. Natomiast kilku zawodników powinno zdecydować się czy zamierzają jeszcze zakładać koszulkę Krokusa.