Start na dziesiątkę

Wystartowała IV grupa legnickiej "bklasy". Kwiatkowiczanie rozpoczęli sezon z wysokiego "C" pokonując nowicjusza z Ujazdu Górnego.

Kibice "biało-niebieskich" z małym niepokojem czekali na start nowego sezonu, ponieważ w meczach sparingowych oraz w meczu pucharowym gra Krokusa pozostawiała wiele do życzenia. Jednakże kwiatkowiczanie nie zawiedli swoich sympatyków i na starcie rozgrywek pewnie pokonali na wyjeździe Gamę Ujazd Górny 10:3. Mecz rozgrywany był w trudnych warunkach atmosferycznych, przy padającym deszczu przez cały mecz. Od samego początku meczu to "Krokusowcy" lepiej czuli się w tych warunkach i dyktowali warunki gry. Pierwszego gola w nowym sezonie strzelił Ciepliński, który w całym meczu ustrzelił "hat-tricka", ale nie był on jedynym zawodnikiem, który dokonał tego wyczynu, ponieważ dorównał mu M.Baczmański - także strzelec 3 bramek. Natomiast "królem asyst" okazał się A.Baczmański. Trzeba też napisać, że w takiej ilości strzelonych bramek przez naszą drużynę niemały udział miał bramkarz gospodarzy, który najwyraźniej nie miał najlepszego dnia.

Gama Ujazd Górny - Krokus Kwiatkowice 3:10 (2:7)
Bramki: M.Baczmański i Ciepliński (po 3), Malec, Niklewicz, R.Szydłowski i P.Woźniakiewicz.