TRUDNY WYJAZD

Mecz w Lusinie zaczynamy z 10 minutowym opóźnieniem. Na  mecz dociera tylko sędzia główny, którego wspomagali kibice gospodarzy. Boisko lekko zszokowało naszych piłkarzy ( bo nigdzie nie jest tak pięknie jak u nas) lecz wychodzimy w bojowym nastawieniu zdobyć 3 punkty.

20 minut mija nam na rozgrywaniu piłki, tak u jednej i drugiej drużyny. Widać brak Ząbka i Bagińskiego, których pokonało jesienne przeziębienie. W 21 min. świetną okazją popisał się Szymański lecz bramkarz broni nogą. Następnie w 25. min po rzucie rożnym uderzał Cieślak i znów dobra interwencja bramkarza gospodarzy. 31 min. była dla nas osobistą porażką. Po błędach naszych piłkarzy, Lusina wychodzi na prowadzenie. Krokus atakuje bramkę gospodarzy co skutkuje golem Piotrka Niko w 36 minucie. Na przerwę schodzimy remisując.

Druga połowa zaczyna się od zmiany . Boisko opuszcza Darek Szydłowski, a zastępuje go Maciek Zelek. Atakujemy połowę gospodarzy,staramy się zdobyć bramkę i wyjść na prowadzenie. Niestety, w 55 min. po fatalnym błędzie piłkarzy Krokusa i złej interwencji bramkarza tracimy kolejnego gola i przegrywamy 2:1. Sytuacja po stracie bramki zrobiła się napięta, w 57 min. następuje zmiana bramkarza. Bramkę opuszcza Darek Friska, a w jego miejscu staje Paweł Machała. Krokus jak  i Lusina nie zamierzają odpuścić i grają coraz bardziej agresywnie. W 70 min. piłkarz gospodarzy fauluje Wafla, który po niespełna 25 minutach gry jest zmuszony do opuszczenia boiska. W jego miejsce wchodzi Jakub Waksmundzki , który już w 78 min. strzela gola na wagę remisu.

Od 80 min. zaczynają się niezrozumiałe dla wielu decyzję sędziego. Pierwszą żółtą kartką w 83 min. zostaje ukarany Bielik. Zaledwie dwie minuty później zostaje on ukarany drugą żółtą kartką i mecz kończymy w 10. W tym samym momencie kartką został również ukarany Piotrek Szymański. W ostatnich minutach szansę na podwyższenie wyniku mieli jeszcze Szymański oraz Kuba Waksmundzki. Po faulu na tym pierwszym sędzia postanawia zakończyć mecz.

Skład: Dariusz Friska; Piotr Niko, Dariusz Szydłowski, Robert Szydłowski, Paweł Cieślak; Kacper Waksmundzki, Mariusz Bielik, Artur Niklewicz, Adrian Ciepliński; Jakub Malec, Piotr Szymański

ławka rezerwowych: Paweł Machała, Maciej Zelek, Michał Majewski, Jakub Waksmundzki