Porażka na koniec września!

Każdy z kibiców, który przyszedł w dzisiejsze przedpołudnie na naszą "Krokus Arenę" liczył na ciekawe widowisko, a co najważniejsze na wygraną. Patrząc, że trzy ostatnie mecze z drużyną z Ujazdu Górnego wygraliśmy (przyp. 2-4; 3-1; 8-0) i tym razem liczyliśmy na wygraną. Od pierwszych minut widać brak podstawowych zawodników m.in. Pawła Cieślaka,Adriana Cieplińskiego,Piotrka Szymańskiego i Kuby Ząbka. Zabrakło także Kacpra Waksmundzkiego oraz kontuzjowanego Maćka Zelka. Pojawił się natomiast Krzysiek Karpisz oraz Dawid Malec.

Gama przed meczem nastawia się bardzo bojowo,co też można zauważyć przez dalszą część meczu. Już w 3. minucie goście mieli okazję do strzelenia pierwszej bramki lecz skutecznie z linii bramkowej wyciąga Friska. Obie drużyny rozgrywają piłkę i każda stara się jak najszybciej strzelić gola. Udaje się to gościom i w 10. minucie mamy 0:1. W 33. minucie mamy zamieszanie w polu karnym Krokusa. Jeden z naszych piłkarzy podawał piłkę do Friski,a ten złapał ją w ręce. Sędzia gwiżdże rzut wolny i mamy wynik 0:2. Gra staję się napięta i nerwowa, obie drużyny nadal chcą strzelić bramkę, a w szczególności Krokus. W 43. minucie po błędzie naszych piłkarzy tracimy kolejną bramkę i przegrywamy już 0:3. Kiedy wydawało się, że gorzej już być nie może.... w 45. minucie Bielik wdaje się w dyskusję z piłkarzem gości i uderza go w twarz. Natychmiastowo dostaję czerwoną kartę co oznacza, że kończymy mecz w "dziesiątkę" i wyklucza go to z kilku najbliższych meczy.

Drugą połowę zaczynamy od szybkiej akcji gości, którzy ustalają wynik spotkania na 0:4. Widać zdenerwowanie u wszystkich i agresywną postawę Gamy, która chce strzelić więcej bramek. Krokusowcy drugą połowę rozgrywają znacznie lepiej niż pierwszą. W 57. minucie następuję zmiana. Boisko opuszcza Artur Niklewicz a w jego miejsce wchodzi Michał Majewski. Do końca spotkania Krokus stara się nie stracić więcej bramek. Gdy wszyscy już czekali na końcowy gwizdek sędziego doszło do starcia obu drużyn. Nie zgadzający się z decyzją sędziego Bagiński popchnął piłkarza gości (po zaczepkach słownych gości) na co dołączyli się piłkarze obu ekip. Czerwoną kartką został ukarany Bagiński oraz żółtą piłkarz gości. Sędzia kończy mecz.

Krokus po 5. kolejce zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów. A już za tydzień kolejne "derby"! Krokus zmierzy się na wyjeździe z Czarnymi Golanka Dolna. Zapraszamy - niedziela, godzina 11.

Skład wyjściowy: Dariusz Friska - Robert Szydłowski, Dariusz Szydłowski, Krzysztof Karpisz, Andrzej Bagiński - Mariusz Bielik, Artur Niklewicz, Marcin Woźniakiewicz, Dawid Malec - Jakub Waksmundzki, Jakub Malec

Ławka rezerwowych: Jacek Pilch, Michał Majewski, Paweł Woźniakiewicz