Kawicki zaciąg w KK!

Krokus wciąż kompletuje kadrę. W tym tygodniu działacze z Kwiatkowic potwierdzili trzy kolejne transfery. Co ważne, są to transfery do klubu.

Cała trójka nowych graczy przeszła na zasadzie transferu definitywnego z drużyny naszego rywala zza miedzy - Korony Kawice. Mówimy tu o braciach Legieta, Damianie i Danielu oraz o Piotrze Gucwa. Pierwszy z wymienionych wraca do Krokusa, w którym występował jeszcze za czasów "aklasy". Popularny "Legia" do tej pory rozegrał w "biało-niebieskich" barwach 60 spotkań, w których strzelił równe 20 bramek!

Damian jest najstarszym zawodnikiem spośród trzech nowych graczy Krokusa. Liczy sobie 27 lat i gra na pozycji środkowego pomocnika, jego brat Daniel ma 21 lat i tak, jak najmłodszy Piotr (18 lat) może występować w pomocy, jak i obronie.

Wszystkich nowych graczy serdecznie witamy w Krokusie i życzymy powodzenia oraz jak najwięcej minut na boisku!