Remis Krokusa

W niedzielę (26.08) na trochę innym boisku niż przed tygodniem zawodnicy Krokusa mierzyli się w meczu ligowym z KAM-POS-em Lusina.

Drużyny podzieliły się punktami po remisie 1:1. W przeciwieństwie do ostatniego spotkania ligowego, ten mecz od początku źle zaczął się dla nas, bo już w 2. minucie tracimy gola po rykoszecie. Jednak bramka podziałała na kwiatkowiczan, jak zimny prysznic, którzy od tej pory zaczęli dominować na boisku. W wielu sytuacjach brakowało ostatniego dogrania, a jak już było to dawał o sobie znać brak skuteczności. Na przerwę schodziliśmy przegrywając 0:1. Na szczęście po zmianie stron "Krokusowcy" szybko zepchnęli rywali do defensywy i w 48. minucie wyrównali wynik meczu. Bramkę zdobywa Niko. W końcówce Krokus mógł wywieźć z Lusiny 3 punkty, ale J.Malec, R.Szydłowski, Macewicz i Polański mieli dziś za mało szczęścia .

Cieszy to, że meczu nie przegraliśmy i dopisujemy kolejny punkt na swoje konto. Największy plus za frekwencję, oby tak dalej. Trener Niklewicz miał do dyspozycji 17 ludzi.

P.S. Artur Niewdana dziś godnie zastąpił na bramce Darka Szydłowskiego, który po treningu doznał kontuzji i dziś nie mógł zagrać.