Derby dla Krokusa

Dnia 19. sierpnia 2018 gracze Krokusa Kwiatkowice ponownie zagrali na własnym boisku, po ponad trzech latach przerwy! Boisko w Kwiatkowicach okazało się szczęśliwie, bowiem kwiatkowiczanie pokonali w meczu derbowym Koronę Kawice 5:2!

"Biało-niebiescy" rozpoczęli spotkanie z wysokiego "c". Już w 2. minucie gola zdobył Macewicz. W 14. minucie było już 2:0, a na listę strzelców wpisał się... Macewicz. Niedługo po przerwie Krokus prowadził już 3:0, a "Macek" skompletował "hat-tricka". W międzyczasie się zrobiło 3:2, ale dwa ostatnie słowa należały do miejscowych. Najpierw na 4:2 podwyższył Bagiński, a wynik meczu z karnego ustalił Cieślak.

Skład Krokusa: D.Szydłowski - M.Woźniakiewicz, Niko, Cieślak, Szpularz - Niewdana, Bielik, R.Szydłowski, Majkowski - J.Malec, Macewicz.

Brawo dla Krokusa brawo dla kibiców którzy licznie się wstawili na meczu oby tak dalej