Kolejna domowa wygrana Krokusa!

W dniu dzisiejszym Krokus wygrał kolejny mecz na własnym boisku, tym razem z Gamą Ujazd Górny. Spotkanie skończyło się dobrze dla kwiatkowiczan chociaż już od 3. minuty przegrywali 0:1. Jednak w 24. minucie był już remis, po pięknej asyście Macewicza bramkę szczęścia strzelił S.Cieślak. Wynik 1:1 utrzymał się do przerwy.

Po przerwie w 49. minucie piękne dogranie Majkowskiego na bramkę zamienia znowu "Staszek". Później niejednokrotnie drużyna Krokusa mogła podwyższyć prowadzenie, ale Ciepliński, S.Cieślak i P.Cieślak albo pudłowali albo obijali poprzeczkę. W doliczonym czasie gry (w 93. minucie - przyp.) kropkę nad "i" postawił Prus.

Krokus wygrywa, frekwencja super, ale gra jeszcze nie taka jaką by chciał trener Niklewicz. Treningi i jeszcze raz treningi!