Ważne zwycięstwo

Piękna i słoneczna październikowa niedziela przyniosła wiele emocji kibicom, którzy przyszli oglądać spotkanie Krokusika ze Zrywem Chełm na naszej "Krokus Arenie".  Od zaskoczenia pojawieniem się w bramce Jacka Pilcha po spektakularne bramki Piotrka Szymańskiego i Kuby Waksmundzkiego.

Mecz rozpoczynamy szybko i dynamicznie. Już w 5. minucie bramkę po podaniu Piotrka Szymańskiego strzela Kuba Waksmundzki, który ustrzelił drugiego z rzędu hat-trick'a. W 74. minucie dostał on podanie od Roberta Szydłowskiego i pięknym strzałem z 20 metrów, centralnie w prawe okienko strzela bramkę (na 6:2). Zaledwie 6. minut później faulowany został jego brat - Kacper Waksmundzki, sędzia po tym faulu odgwizduje karnego, którego Kuba zamienia na bramkę ustalając tym samym wynik spotkania na 7:2!

Na uwagę zasługuje także Piotrek Szymański, który w tym meczu strzelił aż 4 bramki! Pierwszy raz w tym spotkaniu wpisał się na listę strzelców już w 12. minucie gdy strzela bramkę na 2:0. Zaledwie 4 minuty później, po błędzie gości podwyższa wynik spotkania na 3:0. W międzyczasie goście strzelają swoją pierwszą bramkę ( na 3:1) na co Piotrek nie pozostaje im dłużny i strzela fenomenalną bramkę z 23 metrów na 4:1!  Ostatni raz na listę strzelców wpisuje się w 72. minucie gdy po sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela gola na 5:2.

Pierwsza połowa była znacznie lepsza w wykonaniu naszych piłkarzy od drugiej. Na pochwałę zasługuje Maciek Zelek, który po kontuzji rozegrał bardzo dobry mecz. Krokus dzięki tym trzem punktom awansował o jedno "oczko" w tabeli zajmując 4 miejsce. Przed nami cięzki mecz, już za tydzień pojedziemy do Gościsławia zmierzyć się z tamtejszym liderem. Wszystkich zapraszamy na ten mecz, początek spotkania o 11! Wspierajmy naszych!

skład wyjściowy: Jacek Pilch; Piotr Niko, Jakub Ząbek, Robert Szydłowski, Paweł Cieślak; Artur Niklewicz, Dawid Malec, Piotr Szymański, Maciej Zelek; Jakub Waksmundzki, Gabriel Świerbutowicz

ławka rezerwowych: Kacper Waksmundzki, Krzysztof Karpisz

bramki:

5' Jakub Waksmundzki (1:0)

12' Piotr Szymański (2:0)

16' Piotr Szymański (3:0)

32' Piotr Szymański (4:1)

72' Piotr Szymański (5:2)

74' Jakub Waksmundzki (6:2)

80' Jakub Waksmundzki (karny, 7:2)