Po raz drugi w Kawicach

W najbliższą niedzielę Krokus Kwiatkowice po raz drugi w tym sezonie wyjedzie na mecz do oddalonych parę kilometrów Kawic. Jednak tym razem to zespół Korony będzie gospodarzem spotkania.

Przypomnijmy, że jesienią to Krokus był gospodarzem mimo, że mecz rozgrywany był w Kawicach. Wtedy to zespół Korony łatwo uporał się z podopiecznymi Mariana Żukowskiego i wygrał 3:0. Na dzień dzisiejszy drużyna z Kawic zajmuje 6. miejsce w tabeli z 22 punktami na koncie i 8 straty do Krokusa. Jednak nasz niedzielny rywal ma jeden mecz mniej. W jedynym rozegranym tej wiosny meczu Korona przegrała u siebie 0:1 z Cichą Wodą Tyniec Legnicki.

W drużynie Krokusa pauzuje nadal niestety Niklewicz. Dodatkowo na uraz kolana po ostatnim meczu narzeka Ciepliński i jego występ stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania. W pełni zdrowy jest już Koclęga i zapewne będzie walczył o pierwszą "11", bo w środku pola zrobił się mocny ścisk!

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do Kawic. Niedziela, godz. 14:30!