Udany rewanż!

Krokus udanie zrewanżował się Koronie Kawice za porażkę z jesieni! W dzisiejszym meczu rozegranym w Kawicach, kwiatkowiczanie wygrali 3:1, jednak przez długi czas męczyli się z rywalem zza miedzy.

Pierwsza połowa stała na dość niskim poziomie, nawet jak na standardy "bklasy". Pierwsze 45 minut zakończyło się wynikiem 0:1. Jedyną bramkę zdobył Ł.Żukowski. Już w 53. minucie wyrównał zespół Korony, wykorzystując rzut karny po faulu Piosia. Dziesięć minut później również z "11" gola mógł zdobyć Koclęga, ale niestety nie trafił nawet w bramkę. Na szczęście "Jaro" zrehabilitował się na 6 minut przed końcem meczu, kiedy to w zamieszaniu po rzucie rożnym, nabił jednego z rywali. W 91. minucie wynik meczu na 3:1 ustalił Chmielewski.

Korona Kawice - Krokus Kwiatkowice 1:3 (0:1)
Bramki: Ł.Żukowski (30'), samobójcza (84'), Chmielewski (90'+1').

W środę wieczorem zdjęcia z dzisiejszego derbowego meczu. Zapraszamy!