Pewne zwycięstwo!

Dwa mecze rundy wiosennej, dwa zwycięstwa, 6 punktów, 18 strzelonych bramek i tylko jedna stracona - to dorobek Krokusa Kwiatkowice! W dzisiejszym meczu kwiatkowiczanie odprawili z bagażem 9 goli LZS Budziszów Wielki!

Wynik meczu już w 25. sekundzie otworzył Ł.Żukowski, który dostał "asystę" od bramkarza gości. Potem strzelali Ciepliński, Chmielewski i Smolarek. I gdy wydawało się, że będziemy schodzić na przerwę przy wyniku 4:0, najpierw w 43. minucie podwyższył "Żuku", a niecałe kilkadziesiąt sekund później "Ciepły". Od początku drugiej połowy II trener Wolak dokonał trzech zmian w defensywie i trochę gra siadła. Jednak po chwili "biało-niebiescy" obudzili się i jeszcze wbili rywalowi 3 bramki, autorstwa: Chmielewskiego (dwie) i Cieplińskiego.

Krokus Kwiatkowice - LZS Budziszów Wielki 9:0 (6:0)
Bramki: Ł.Żukowski (1', 43'), Ciepliński (15', 44', 72'), Chmielewski (37', 69', 87') i Smolarek (39').