Krok numer 2

Przed nami kolejka numer 2 rundy wiosennej "bklasy" sezonu 2015/16. W niej nasz Krokus będzie mierzył się z ekipą LZS Budziszów Wielki, który w pierwszym tej wiosny uległ u siebie Unii Rosochata 1:3.

Nasz niedzielny rywal zajmuje w tej chwili przedostatnie miejsce, ale z bezpieczną przewagą nad Czarnymi Golanka i z punktem straty do wyprzedzającego go w tabeli Orła Konary. W rundzie jesiennej na boisku w Budziszowie gospodarze mocno napsuli krwi kwiatkowiczanom, którzy dzięki dwóm bramkom Chmielewskiego dopiero w drugiej połowie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ostatecznie mecz LZS Budziszów Wielki - Krokus Kwiatkowice zakończył się wynikiem 1:2.

Krokus po ostatnim zwycięstwie nie zmienił swoje pozycji w tabeli, ale powiększył przewagę nad kolejną w tabeli Koroną Kawice do 5 "oczek". W niedzielne przedpołudnie trener Żukowski powinien mieć do dyspozycji wszystkich graczy, poza Niklewiczem. Po chorobie do gry wraca Koclęga, który będzie miał okazję do debiutu, a także Pilch. Pod znakiem zapytania stoi jedynie występ Machały.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy w niedzielę na godzinę 11:00 do Prochowic. Spotkanie zostanie rozegrane najprawdopodobniej na bocznym boisku.

Typ redakcji: wygrana KK 3:0.