Mecz o lidera!

W niedzielę zostanie rozegrane jedno z najważniejszych spotkań tego sezonu w kontekście awansu do "aklasy". Niestety areną tych zmagań będzie boczne boisko w Prochowicach, co na pewno nie pomoże w stworzeniu dobrego widowiska, o czym można było się przekonać chociażby tydzień temu.

Do Prochowic na mecz z Krokusem przyjeżdża wicelider rozgrywek LZS Budziszów Wielki, który do tej pory zgromadził tyle samo punktów co kwiatkowiczanie, czyli 41. Obie ekipy mają taki sam stosunek spotkań 13-2-1, a w pierwszym meczu pomiędzy nimi padł remis 2:2 (gole dla Krokusa strzelali: A.Baczmański i Ciepliński). Ostatnim razem, gdy LZS zawitał do Prochowic wyjechał z bagażem 9 goli. Teraz możemy śmiało powiedzieć, że to goście wystąpią w roli faworyta. Kwiatkowiczanie dość niespodziewanie ulegli tydzień temu Kuźni II Jawor, a ekipa z Budziszowa w rundzie wiosennej jeszcze nie przegrała, wygrywając wszystkie trzy mecze (jeden walkowerem - przyp.).

Mecz Krokus - LZS w niedzielę o godzinie 11:00 na boisku bocznym w Prochowicach. Zapraszamy!