Krokus - Grom w OPP!

Rozlosowano pary pierwszej rundy Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu OZPN Legnica. Los przydzielił drużynie Krokusa Kwiatkowice, ekipę Grom Gromadzyń/Wielowieś. Oba teamy mierzyły się już ze sobą w OPP, wtedy to Krokus (występujący w "aklasie") ograł "bklasowy" Grom 5:0. Obecnie nasz pucharowy rywal występuje w "okręgówce" i bez wątpienia jest murowanym faworytem do awansu do II rundy. Spotkanie I rundy Krokus-Grom zostało zaplanowane na 14. sierpnia (niedziela) na godzinę 16:00.

Spośród 35 zespołów zgłoszonych do pucharu, jest jeszcze jeden przedstawiciel naszej gminy - Prochowiczanka Prochowice, którą czeka wyjazd do Kłębanowic na mecz ze Zrywem.

Wszystkie pary I rundy Okręgowego Pucharu Polski OZPN Legnica na stronie ozpn.legnica.pl.