Druga przegrana

W swoim drugim i za razem ostatnim meczu sparingowym Krokus Kwiatkowice przegrał dość wyraźnie z Ikarem II Miłogostowice 2:5 (0:3).

Pierwsza połowa została całkowicie zdominowana przez gospodarzy, którzy wykorzystali błędy Krokusa i trzykrotnie pokonywali naszego bramkarza. Druga połowa była zdecydowanie bardziej wyrównana, a momentami zdecydowanie pod dyktando kwiatkowiczan. Trzeba dodać, że w tym meczu "biało-niebiescy" wystąpili w dość eksperymentalnym składzie, z kilkoma testowanymi zawodnikami oraz z brakiem kilku podstawowych graczy, a na dodatek w trakcie meczu dwójka naszych zawodników doznała kontuzji.

Skład Krokusa: D.Friska, P.Niko, M.Woźniakiewicz, R.Szydłowski, W.Chronowski, J.Malec, M.Baczmański, A.Niklewicz, A.Ciepliński, A.Wolak, M.Zelek oraz 4 testowanych zawodników.

Teraz czekają nas już mecze o stawkę, już w najbliższą niedzielę o godz. 16:00 na boisku w Prochowicach, w I rundzie OPP zagramy z Gromem Gromadzyń Wielowieś, który jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Jednakże Krokus już nie raz potrafił pokonywać silniejszych rywali w OPP. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w niedzielę.