Porażka na początek

Krokus Kwiatkowice w swoim pierwszym meczu sparingowym uległ Mewie Kunice 0:3 (grano systemem 3x30 min.) Mecz był dość wyrównany, jednak to gospodarzom tego meczu udało się trzykrotnie pokonać bramkarza Krokusa, a właściwie swojego, bo w bramce ekipy z Kwiatkowic wystąpił gościnnie młody bramkarz z Kunic, który spisał się bardzo dobrze. Gracze Krokusa również stworzyli sobie kilka bardzo dobrych sytuacji do strzelenia gola, lecz zdecydowanie zabrakło skuteczności. W naszej drużynie wystąpiło kilku testowanych zawodników, którzy być może wzmocnią naszą drużynę w nadchodzącym sezonie, o czym na pewno poinformujemy w niedalekiej przyszłości.

Skład Krokusa: K.Pioś, R.Szydłowski, P.Niko, W.Chronowski, M.Baczmański, K.Waksmundzki, P.Woźniakiewicz, A.Ciepliński, J.Pawelec, A.Wolak (oraz trzech testowanych zawodników)