Efektowna wygrana

Efektowną wygraną 4:0 (1:0), zakończyła się wyprawa kwiatkowiczan do Miłogostowic na mecz z tamtejszymi rezerwami Ikara. Dzięki niej "biało-niebiescy" wciąż zajmują pierwsze miejsce w tabeli z bilansem 9 zwycięstw i 1 remisu po 10 kolejkach.

Tym razem Krokus bardzo dobrze rozpoczął mecz. Wynik już w 4. minucie otworzył Ciepliński, odbierając piłkę obrońcy gospodarzy i strzałem w długi róg nie dał żadnych szans bramkarzowi. Do końca pierwszej połowy trwała bardzo zacięta walka i mimo kilku okazji z obu stron wynik nie uległ już zmianie. Druga połowa to już całkowita dominacja "Krokusowców". W 53. minucie było 2:0, pięknym strzałem z około 23 metrów popisał się Waksmundzki i piłka ponownie znalazła drogę do siatki. Kolejne bramki to dzieła M.Baczmańskiego, który strzelając 2 gole w przeciągu 2 minut, ustalił wynik spotkania na 4:0. Tym samym pieczętując bardzo dobrą grę całego zespołu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego meczu na stronie lca.pl.

Ikar Miłogostowice - Krokus Kwiatkowice 0:4 (0:1)
Bramki: M.Baczmański (2), Ciepliński i Waksmundzki.