Wysoka porażka KK!

W meczu w ramach 23. kolejki sezonu 2016/17 legnickiej "bklasy" grupy IV, Krokus Kwiatkowice przegrał w roli gospodarza z Ikarem II Miłogostowice.

Goście do Prochowic przyjechali wzmocnieni zawodnikami pierwszej drużyny, która w miniony weekend nie grała (z "aklasy" wycofał się zespół Relaks Szklary Dln., z którym miał grać Ikar - przyp.). Co gorsze, Krokus zagrał w mocno okrojonym składzie, zabrakło: braci Szydłowskich, Szpularza, Waksmundzkiego, A.Baczmańskiego, Bagińskiego i Dam.Legiety. Mimo to, kwiatkowiczanie prowadzili do przerwy 1:0 po pięknej bramce Komaiszki. W drugiej połowie było już tylko gorzej... Ikar szedł cios za ciosem na bramkę Boczniowicza, co chwilę umieszczając piłkę w naszej bramce. Skończyło się na 5 straconych golach i całkowicie zasłużonym zwycięstwem gości!

Krokus Kwiatkowice - Ikar II Miłogostowice 1:5 (1:0)
Bramka: Komaiszko (38').