Walkower dla Unii? - aktualizacja

Szybciej niż się spodziewaliśmy przywrócono naszej ekipie zasłużony komplet punktów. Na stronie laczynaspilka.pl wszystko wróciło do normy i Krokus na 3 kolejki przed końcem ma 4 "oczka" przewagi nad drugą w tabeli Cichą Wodą Tyniec Legnicki. Za tydzień mecz na szczycie w Tyńcu!

W spotkaniu 19. kolejki Krokus Kwiatkowice pokonał w Prochowicach Unię Rosochata 3:1. Jednak na tę chwilę na laczynaspilka.pl widnieje wynik 0:3. Wydział Gier przyznał walkower na rzecz Unii. Powód?

Powodem jest gra nieupoważnionego do tego zawodnika w drużynie gospodarzy. Mowa tu o Mariuszu Baczmańskim, który... w tym spotkaniu nie wystąpił! W trakcie spotkania w 58. minucie żółtą kartką został w naszej drużynie ukarany Baczmański, ale Adrian i to on wystąpił przeciwko ekipie z Rosochaty. Błąd przy wypełnianiu "extranetu" popełnił sędzia starcia Krokus - Unia, który co ciekawe przyznał się do błędu...

Sprawa jest w trakcie rozwiązywania i nasi działacze robią wszystko w celu wyjaśnienia tej sytuacji. Najprawdopodobniej komplet punktów zostanie "zwrócony" Krokusowi na najbliższym (czwartkowym - przyp.) posiedzeniu WG, zwłaszcza, że w załącznikach pomeczowych widnieje młodszy z braci Baczmańskich.