Wrócić do gry!

W niedzielę Krokus Kwiatkowice zagra wyjazdowy mecz z Chełmy Chełmiec Piotrowice. Nasz rywal na tę chwilę zajmuje 11 miejsce z 21 punktami, Krokus ma prawie dwa razy więcej punktów i póki co prowadzi w tabeli!

Największą niewiadomą przed niedzielnym starciem wydaje się być boisko w Piotrowicach. Zastanawiające jest, że Chełmy tylko raz zaznały tam gorycz porażki, przegrywając po raz pierwszy nie tak dawno. Z 21 "oczek", aż 18 zespół Chełma zdobył u siebie. W ostatnich 5 meczach nasz najbliższy rywal tylko raz nie schodził z boiska w roli przegranego. Jesienią w starciu w Prochowicach, górą byli kwiatkowiczanie, którzy wygrali 4:2 po bramkach: Bielika, Cieplińskiego, Waksmundzkiego i P.Woźniakiewicza.

Co do składu Krokusa to pod znakiem zapytania stoją występy: Bielika, Koclęgi i M.Woźniakiewicza. Do gry powinni wrócić Chmielewski ze Smolarkiem.

Kibiców Krokusa serdecznie zapraszamy w niedzielę do Piotrowic. Początek meczu o godzinie 14:00!