Ważne 3 punkty

Na boisku w Chełmcu, z którego do tej pory tylko jedna drużyna zdołała wywieźć komplet punktów, Krokus Kwiatkowice pokonał miejscowy zespół 4:2. Tym samym kwiatkowiczanie zostali drugą ekipą, która zabrała komplet punktów z tego trudnego terenu.

Do przerwy kibice oglądali trzy bramki. Najpierw na prowadzenie wyprowadził nas Ł.Żukowski, który wykorzystał rzut karny za zagranie obrońcy ręką w polu karnym. Potem na listę strzelców wpisał się Szydłowski, ale niestety umieścił futbolówkę w bramce strzeżonej przez Pilcha. W 41 minucie na 2:1 dla gości podwyższył Niklewicz. Niestety w 65 minucie gospodarze znowu wyrównali. Przez długi czas podopieczni Mariana Żukowskiego nie mogli sforsować obrony Chełmca, aż w końcu na boisku pojawił się Wolak, który niedługo potem dorzucił z rzutu rożnego na głowę Malca, a ten umieścił ją w bramce. Wynik na 4:2 w ostatniej akcji meczu ustalił Ł.Żukowski.

Warto zaznaczyć, że Krokus wystąpił w Chełmcu "zdziesiątkowany". Zabrakło: Baczmańskiego, Bielika, Chmielewskiego, Friski, Koclęgi, Machały, Waksmundzkiego i P.Woźniakiewicza.

LKS Chełmiec - Krokus Kwiatkowice 2:4 (1:1)
Bramki: Ł.Żukowski (dwie, k.), Niklewicz i Malec.