Ważny komplet punktów!

Krokus w minioną niedzielę pojechał na mecz do Budziszowa Wielkiego, by zmierzyć się z tamtejszym LZS-em. "Biało-niebiescy" przywieźli ważny komplet punktów!

W pierwszej połowie więcej z gry mieli podopieczni Artura Niklewicza i to oni otworzyli wynik meczu w 20. minucie za sprawą Żukowskiego. W pierwszej części meczu nasi zawodnicy mieli kilka okazji, ale nie potrafili umieścić piłki w siatce. Do przerwy 0:1. Gospodarze wyrównali już w pierwszej akcji drugiej połowy. Na szczęście w 55. minucie znowu prowadziliśmy jedną bramką, którą zdobył Żukowski. Na 3:1 podwyższył Górski wykorzystując świetne podanie "Kaki", strzelił swoją pierwszą bramkę w meczu ligowym w barwach Krokusa. Pod koniec meczu "Krokusowcy" dobili drużynę z Budziszowa strzelając im jeszcze dwie bramki. Najpierw uczynił to Kochan, a potem Ciepliński.

LZS Budziszów Wielki - Krokus Kwiatkowice 1:5 (0:1)
Bramki: Żukowski (20', 55'), Górski (75'), Kochan (85'), Ciepliński (89').