Przegrana na start

Niestety, w pierwszym ligowym meczu ulegamy Małej Unii Rosochata 4:0. Cały mecz widać ewidentną przewagę Unii. Kibice na pierwszą bramkę musieli czekać 45 minut, gdy z karnego gospodarze zdobywają swoją pierwszą bramkę. Na przerwę schodzimy w kiepskich nastrojach. Po przerwie na drugą bramkę Unii nie trzeba było długo czekać i już w 50 minucie mamy 2:0. 10 minut później było już 3:0 i w tym momencie Krokus zaczyna agresywną grę. Żółta kartką ukarany został Mariusz Bielik oraz Robert Szydłowski, ten drugi razem z zawodnikiem Unii za kłótnie. W 78 minucie pada bramka na 4:0, natomiast kilka minut później "Ropka" zostaje ukarany druga żółtą kartką i końcówkę meczu kończymy w 10. Cały mecz gospodarze mają nad nami przewagę co skutecznie wykorzystują. Już za tydzień mamy okazję do rewanżu, już teraz zapraszamy wszystkich na mecz z Cichą Wodą Tyniec Legnicki! 8 września, godzina 11 boisko w Tyńcu.

skład: Dariusz Friska, Jakub Ząbek (58' Jakub Waksmundzki), Piotr Niko, Robert Szydłowski, Andrzej Bagiński, Mariusz Bielik, Kacper Zelek (72' Michał Majewski), Piotr Szymański, Adrian Cieplinski, Jakub Malec (55' Maciej Zelek), Kacper Waksmundzki (72' Marcin Książek)