Krokus pokonany przez Wilki

Wilki Różana to kolejny zespół w legnickiej "aklasie", który znalazł sposób na pokonanie Krokusa Kwiatkowice. Dla kwiatkowiczan to szósta porażka z rzędu...

Wracając do meczu. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gości, którzy już do przerwy powinni strzelić co najmniej trzy gole. Na szczęście dla nas albo pudłowali w sytuacjach 100-procentowych albo obronną ręką z pojedynków wychodził D.Szydłowski. Jedynej dogodnej okazji do strzelenia po stronie Krokusa nie wykorzystał P.Woźniakiewicz, który w sytuacji "sam na sam" trafił w bramkarza. Była to 41. minuta spotkania

Drugą połowę dobrze rozpoczęli "biało-niebiescy" wychodząc w 50. minucie na prowadzenie 1:0. Dan.Legieta wykorzystał podanie Bielika i niezdecydowanie bramkarza gości. W 67. minucie niespodziewanie było już 2:0 dla Krokusa. Bramkę strzelił "Guzeł" po podaniu powracającego do gry Drozdowskiego. Cztery minut później goście zmienili wynik meczu na 2:1. 120 sekund później kwiatkowiczanie powinni podwyższyć prowadzenie, ale Ciepliński nie wykorzystał korzystnej sytuacji, strzelając obok bramki. Od tego momentu na boisku istniał już tylko jeden zespół, niestety dla nas był to zespół z Różanej. Przyjezdni trzykrotnie umieszczali piłkę w naszej bramce. Ostatecznie Wilki wygrały w Prochowicach z Krokusem 4:2.

Krokus Kwiatkowice - Wilki Różana 2:4 (0:0)
Bramki: Dan.Legieta (50'), P.Woźniakiewicz (67').