Jeszcze tylko jeden mecz

Krokus Kwiatkowice potrzebuje w ostatnim meczu choćby remisu, aby móc się pochwalić rundą jesienną bez porażki! Krok w tę stronę kwiatkowiczanie zrobili w minioną niedzielę, wygrywając na wyjeździe z Polder-a Damianowo.

Pierwsza bramka w niedzielnym meczu padła w 23. minucie, a strzelił ją zespół gospodarzy z Damianowa, z tymże była to bramka samobójcza. Jednak już 2 minuty później, gospodarze umieścili piłkę we właściwej bramce, wyrównując stan meczu na 1:1. Druga połowa, kolejny raz tej jesieni, należała do "Krokusowców". W 53. minucie na prowadzenie wyprowadził nas A.Baczmański, oddając kapitalny strzał z rzutu wolnego nad murem. Ledwie 4 minuty później było już 3:1, zgranie piłki głową przez Malca na gola zamienił M.Baczmański. Wynik już w doliczonym czasie gry ustalił Ciepliński, korzystając z podania "Mańka" - zdecydowanie najlepszego tego dnia zawodnika na boisku.

Najbardziej cieszy nas jednak występ Damiana Legiety, który wrócił do gry po poważnej kontuzji, zdecydowanie szybciej, niż wszyscy się spodziewali.

Ostatni jesienny mecz, kwiatkowiczanie rozegrają 11. listopada o godzinie 11:00 w Prochowicach z Orłem Pichorowice, aktualnie zamykającym ligową tabelę.

Polder-a Damianowo - Krokus Kwiatkowice 1:4 (1:1)
Bramki: A.Baczmański, M.Baczmański, Ciepliński i samobójcza.