Zaczynamy ligę!

Po długim oczekiwaniu w końcu wraca IV grupa legnickiej 8. ligi polskiej, a wraz z nią mecze Krokusa Kwiatkowice. Na początek rundy wiosennej, broniący pozycji lidera, gracze z Kwiatkowic podejmą Gamę Ujazd Górny.

Przypomnijmy, że Gama jest beniaminkiem i obecnie plasuje się na 12. pozycji z 5 "oczkami" na koncie. W rundzie jesiennej w meczu pomiędzy Gamą Ujazd Górny a Krokusem Kwiatkowice padł wynik 3:10. "Łupem bramkowym" kwiatkowiczan podzielili się wtedy: Ciepliński (trzy), M.Baczmański (trzy), Niklewicz, Malec, P.Woźniakiewicz i R.Szydłowski (wszyscy po jednej).

Wszystkich kibiców spragnionych gry na najniższym poziomie rozgrywkowym, zapraszam w niedzielę (19.03) do Prochowic. Start pojedynku Krokus - Gama o godzinie 11:00.