Wygrana z Pogonią!

Od zwycięstwa w meczu towarzyskim rozpoczęli rok 2017 gracze Krokusa Kwiatkowice. Przypomnijmy, że we wczorajszym spotkaniu rywalem kwiatkowiczan była Pogoń Jastrzębce występująca we wrocławskiej "bklasie". Sparing został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Środzie Śląskiej. Do przerwy mieliśmy wynik remisowy 2:2. "Worek z bramkami" otworzył w 15. minucie wracający do gry Bielik, w 21. na 2:0 dla Krokusa podwyższył M.Baczmański. Pogoń odpowiedziała golami w 24. i 41. minucie. O wyniku meczu zadecydowało ostatnie 5 minut, kiedy to bracia Baczmańscy zdobyli po jednej bramce i zapewnili zwycięstwo Krokusowi.

W składzie Krokusa pojawiło się 14 graczy, a w obwodzie jeszcze był Pilch i Wolak, a nieobecny był Dam.Legieta. Kontuzjowany jest M.Woźniakiewicz, a niepewni gry są: Koclęga, Komaiszko. Nad powrotem zastanawiają się: P.Woźniakiewicz i D.Szydłowski.

Pogoń Jastrzębce - Krokus Kwiatkowice 2:4 (2:2)
Bramki: Bielik (15.), M.Baczmański (21., 85.), A.Baczmański (90.).

Skład Krokusa: Boczniowicz - Bagiński, R.Szydłowski, Pioś, Szpularz - Malec, Waksmundzki, Bielik, A.Baczmański, M.Baczmański - Niklewicz.
Na boisku pojawili się także: Ciepliński, Dan.Legieta i Niko.