Wygrana na pożegnanie "bklasy"!

W gorące niedzielne popołudnie Krokus gościł w Pichorowicach, gdzie w ramach ostatniej 26 kolejki mierzył się z tamtejszym Orłem. I po trudnym i zaciętym meczu ostatecznie zwyciężył 3:2.

Pierwsza połowa meczu Orła z Krokusem była bardzo wyrównana, mimo wszystko kwiatkowiczanie stworzyli sobie w niej  trzy bardzo dobre sytuacje, jednak nie potrafili pokonać bramkarza gospodarzy.  Drugą połowę lepiej zaczęli gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie po golu zdobytym z rzutu karnego, podyktowany za zagranie ręką w polu karnym przez  Szpularza. Od tego momentu Krokusowcy ruszyli do odrabiania strat, jednak dość długo bili głową w mur. Decydujące momenty dla losów tego spotkania wydarzyły się między 78, a 82 minutą spotkania, kiedy to "biało-niebiescy" trzykrotnie umieścili piłkę w bramce gospodarzy, a łupem bramkowym podzielili się M.Baczmański (2 gole) i Komaiszko. Ostatecznie Krokus wygrał 3:2, tracą jeszcze bramkę w samej końcówce meczu.

Od nowego sezonu, po kilku latach przerwy Krokus ponownie będzie grał w "aklasie", zdobywając mistrzostwo IV grupy legnickiej "bklasy" z przewagą 10 punktów nad drugą drużyną!

Orzeł Pichorowice - Krokus Kwiatkowice 2:3 (0:0)

Bramki: M.Baczmański (78', 82'), Komaiszko (80')