Ważne 3 punkty Krokusa!

W 14. kolejce sezonu 2017/18 Krokus Kwiatkowice dopisał kolejny komplet punktów i ma teraz na swoim koncie 10 "oczek". Kwiatkowiczanie w meczu o przysłowiowe "6 punktów" pokonał Fortunę Obora.

Pierwsza połowa niedzielnego starcia była dość wyrównana. Obie drużyny stworzyły po kilka okazji bramkowych, a najlepszej nie wykorzystał gracz Fortuny, który przegrał pojedynek "sam na sam" z D.Szydłowskim. Po stronie Krokusa w poprzeczkę trafił M.Baczmański. W ostatniej minucie pierwszej połowy składną akcję przeprowadzili kwiatkowiczanie. Dam.Legieta podał do M.Baczmańskiego, a ten umieścił piłkę w siatce.

Od początku drugiej części meczu przewaga należała do drużyny Krokusa. Podopieczni Adama Wolaka udokumentowali ją zdobyciem dwóch goli. Najpierw Sikora strzałem z 7 metrów nie dał szans bramkarzowi gości, a następnie "Maniek" strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu, tym razem przerzucając golkipera Fortuny. W końcówce przyjezdni zdobyli honorową bramkę.

Krokus Kwiatkowice - Fortuna Obora 3:1 (1:0)
Bramki: M.Baczmański (2), Sikora.