Tylko remis Krokusa!

W 4. kolejce Krokus jechał na mecz do Budziszowa Wielkiego. Był to pojedynek na szczycie tabeli, ponieważ obie drużyny wygrały swoje pierwsze trzy mecze. Niedzielne spotkanie w ramach 4. serii spotkań zakończyło się sprawiedliwym remisem 2:2 (1:2).

Starcie w Budziszowie było typowym meczem walki, w którym żadna z drużyn nie chciała ustąpić pola. Jako pierwsi piłkę do bramki skierowali gospodarze, którzy wykorzystali rzut wolny. Bardzo krótko cieszyli się jednak z prowadzenia, bo jeszcze w tej samej minucie wyrównał A.Baczmański. W 35. minucie Krokus wyszedł na prowadzenie, długie podanie Niklewicza zamienił na bramkę Ciepliński, nie dając szans bramkarzowi w sytuacji sam na sam. Na początku drugiej połowy P.Woźniakiewicz sfaulował w polu karnym zawodnika gospodarzy i sędzia podyktował rzut karny, który gospodarze zamienili na bramkę. W doliczonym czasie gry piłkę meczową miał M.Baczmański, jednak nie wykorzystał nieporozumienia w szeregach gospodarzy i jego strzał z ponad 35 metrów nie trafił do pustej bramki.

LZS Budziszów Wielki - Krokus Kwiatkowice 2:2 (1:2)
Bramki: A.Baczmański, Ciepliński.