Trudne zadanie przed Krokusem

W niedzielę odbędzie się 2. wiosenna kolejka naszej ligi, a zarazem 15. seria sezonu 2016/17. Drużynę Krokusa czeka ciężki wyjazd do Chełmca, gdzie w roli gospodarza występuję zespół LKS Chełmiec.

Nasz najbliższy rywal plasuje się na wysokim 3. miejscu z 28 punktami. Krokus nadal lideruję i ma 10 "oczek" więcej od drużyny LKS Chełmiec. Gospodarze niedzielnego meczu, będą chcieli podtrzymać passę 6 zwycięstw z rzędu, kwiatkowiczanie zaś nadal pozostać jedyną niepokonaną w lidze! Zapowiada się ciekawy pojedynek. W ostatnich trzech meczach między LKS Chełmiec i Krokusem, Ci drudzy strzelali zawsze 4 bramki.

Ostatnie pojedynki Krokus - LKS Chełmiec:
4.10.2015, Prochowice; 4:2, bramki: Waksmundzki, P.Woźniakiewicz, Bielik i Ciepliński,
8.05.2016, Piotrowice; 2:4, bramki: Ł.Żukowski (2), Niklewicz i Malec,
28.08.2016, Prochowice; 4:1, bramki: Niklewicz (2), samobójcza i A.Baczmański.

Wszystkich chętnych zapraszamy do Chełmca na mecz LKS Chełmiec - Krokus Kwiatkowice. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 14:00.

W międzyczasie, w tygodniu przewaga Krokusa nad drugim w tabeli LZS Budziszów Wielki stopniała z 6 do 3. Powodem jest walkower na korzyść LZS w meczu 14. kolejki LZS - Zjednoczeni Gościsław (na boisku 0:1). Najprawdopodobniej w drużynie gości na murawie pojawił się nieuprawniony zawodnik.