Rozpoczęli 25-lecie!

W dniu dzisiejszym o kolejny rok gracze Krokusa Kwiatkowice przedłużyli tradycję, jaką stała się "gierka noworoczna". Stosunkowo niedawno zakończone starcie było rozgrywane po raz czwarty z rzędu!

Premierowe trafienie w Nowym 2015 roku było autorstwa naszego najlepszego strzelca z rundy jesiennej, czyli Cieplińskiego. Gracz młodszej drużyny umieścił piłkę w siatce w 10. minucie starcia, a dokładnie o godzinie 12:14. Wcześniej w tym roku na polskich boiskach gola strzelił tylko Żytko (do swojej bramki - przyp.) w meczu noworocznym Cracovii Kraków.

Na boisku w Kwiatkowicach oprócz graczy Krokusa pojawił się również Wojciechowski z IV-ligowej Miedzi Legnica, czy też Z.Pioś z Gromu Gromadzyń-Wielowieś.

Dzisiejsza gierka w Kwiatkowicach zakończyła się wynikiem 7:5 dla drużyny "Młodzieży". Hat-trickiem popisali się wcześniej wspomniani: Ciepliński i Wojciechowski.

Rozegrano jedną 60-minutową połowę.

Seniorzy - Młodzież 7:5
Bramki: Niklewicz, Z.Pioś (2), M.Woźniakiewicz, Malinowski (sam.) oraz Ciepliński, Wojciechowski (obaj po 3) i P.Woźniakiewicz.

Składy:
Seniorzy: G.Wierzbicki - Zelek, Suliga, M.Woźniakiewicz, M.Żukowski - R.Szydłowski, Z.Pioś, Wolak - Niklewicz.
Młodzież: Malinowski - R.Macewicz, D.Szydłowski, Madej, Bielik - P.Woźniakiewicz, Ł.Żukowski, Wojciechowski - Ciepliński.

Powiązana galeria: