Pierwszy komplet punktów!

W trzecim meczu po powrocie do "aklasy" Krokus Kwiatkowice odniósł pierwsze zwycięstwo! Kwiatkowiczanie z bagażem aż sześciu bramek odprawili Unię Miłoradzice. Tym samym "biało-niebiescy" wygrzebali się z dolnych rejonów tabeli.

Podopieczni Adama Wolaka od początku spotkania posiadali przewagę, którą udokumentowali już w 11. minucie. Podanie Sikory wykorzystał M.Baczmański. Przed upływem 30 minuty rzut karny sprokurował M.Woźniakiewicz, ale najlepszej okazji do zdobycia gola nie wykorzystali goście. Jeszcze przed przerwą na 2:0 dla Krokusa podwyższył drugi z braci Baczmańskich, a drugą asystę na swoje konto zapisał Sikora.

W drugiej połowie kwiatkowiczanie nie zwolnili tempa i strzelali Unii kolejne bramki. Najpierw dwie bramki strzelił Dan.Legieta w 61. i 65. minucie. Przy pierwszej asystował... Sikora, przy drugiej A.Baczmański. W 86. minucie "Osiołek" znowu wystąpił w roli głównej, tym razem wykorzystując podanie Bielika podwyższył wynik meczu na 5:0! 120 sekund później było już 6:0, podawał Dam.Legieta, a gola zdobył M.Baczmański. W doliczonym czasie gry goście z Miłoradzic zdobyli honorową bramkę.

Krokus Kwiatkowice - Unia Miłoradzice 6:1 (2:0)
Bramki: M.Baczmański (11', 88'), A.Baczmański (40', 86'), Dan.Legieta (61', 65').