Orzeł pozbawiony skrzydeł.

W drugim meczu podczas długiego weekendu majowego, drużyna Krokusa Kwiatkowice zdobył drugi komplet punktów. Tym razem kwiatkowiczanie bez większych problemów uporali się z drużyną Orła Konary.

Mimo, że spotkanie odbywało się na boisku w Konarach, to od razu do głosu doszli przyjezdni z Kwiatkowic. Już w 7. minucie mieliśmy otwarcie wyniku. Gola na 1:0 dla Krokusa zdobył niezawodny w ostatnich dniach Ciepliński, któremu podawał Dan.Legieta. "Ciepły" jeszcze przed przerwą zabił emocje w tym meczu, strzelając dwie bramki i tym samym kompletując "hat-tricka". Najpierw asystę na swoje konto zapisał Komaiszko, a potem Bielik. W drugiej połowie kibice obejrzeli jeszcze dwie bramki. Najpierw honorowe trafienie zaliczyła ekipa Orła, a wynik na 1:4 ustalił Pedryc, któremu podawał... Ciepliński.

Zdjęcia z meczu Orzeł Konary - Krokus Kwiatkowice.

Orzeł Konary - Krokus Kwiatkowice 1:4 (0:3)
Bramki: Ciepliński (7', 18', 22'), Pedryc (67').