O włos od straty punktów!

Nie najlepsze spotkanie, w ramach 9. kolejki spotkań legnickiej "bklasy", rozegrali zawodnicy Krokusa Kwiatkowice. Jednak co ważniejsze dopisali na swoje konto kolejny komplet punktów!

Spotkanie z Cichą Wodą Tyniec Legnicki dobrze rozpoczęło się dla podopiecznych Artura Niklewicza. Już w 14. minucie dośrodkowanie M.Woźniakiewicza na bramkę zamienił Majkowski. Do przerwy kwiatkowiczanie mogli, a nawet powinni podwyższyć wynik meczu. Bardzo sytuacje zmarnowali m.in. Żukowski (dwukrotnie), Niewdana, Macewicz, Majkowski czy Bielik.

Druga połowa rozpoczęła się od zemszczenia niewykorzystanych przez Krokusa sytuacji z pierwszej połowy. W 48. minucie sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką Szpularza. Niestety "jedenastki" nie udało się obronić... R.Szydłowskiemu. Kwiatkowiczanie przez resztę meczu "bili głową w mur". Udało im się jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Zwycięskie trafienie w 77. minucie zaliczył Żukowski.

Krokus Kwiatkowice - Cicha Woda Tyniec Leg. 2:1 (1:0)
Bramki: Majkowski (14.), Żukowski (77.).

Zapraszamy do fotorelacji ze spotkania: