Nieudane otwarcie

Od wysokiej porażki 4:1, w Miłkowicach z tamtejszym Kolejarzem, rozpoczęli sezon w "aklasie" kwiatkowiczanie.

Od początku przygotowań, z różnych powodów, Krokus boryka się z problemami kadrowymi. Nie inaczej było i tym razem, ale mimo niezbyt szerokiej kadry, Krokusowcy stoczyli na boisku w Miłkowicach dość wyrównany pojedynek. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. Po przerwie Kolejarz podwyższył rezultat na 2:0. To nie załamało jednak kwiatkowiczan i w 68 minucie Dan.Legieta strzelił bramkę na 2:1. Nie mający nic do stracenia Krokus ruszył do przodu starając się za wszelką doprowadzić do remisu, co skrzętnie w końcówce meczu wykorzystali gospodarze, przeprowadzając dwie skuteczne kontry i ustalając ostatecznie wynik spotkania na 4:1.

Kolejarz Miłkowice - Krokus Kwiatkowice 4:1 (1:0)

Bramka: Dan.Legieta (68')