Ku górze!

W najbliższą niedzielę drużyna Krokusa Kwiatkowice rozegra ostatni mecz w październiku, potem czeka ją, jak i innych rywali ligowych 2 tygodnie przerwy.

Przeciwnikiem Krokusa w zbliżającą się niedzielę będzie sąsiad z tabeli, czyli drużyna Orła Pichorowice. Co ciekawe, obie ekipy mają identyczne statystyki (!)! Obie ekipy zdobyły po 14 punktów, obie wygrały 4, zremisowały 2 i przegrały 3 spotkania i na koniec obie mają stosunek bramek 20:18! Z Pichorowic z punktem udało się wyjechać jedynie innemu Orłowi - z Konar, pozostałe 4 drużyny poniosły porażki, w tym m.in. Unia Rosochata i Cicha Woda Tyniec.

Kwiatkowiczanie mają jednak ostatnio dobrą passę, bo nie przegrali od 4 spotkań, na zmianę remisując i wygrywając. Trener Żukowski powinien mieć w niedzielę do dyspozycji szeroką ławkę, a jedynie pod znakiem zapytania stoją występy kontuzjowanych Niko i Niklewicza. Nieobecny może być również Bielik.

Chętnych do obejrzenia starcia Orzeł Pichorowice - Krokus Kwiatkowice zapraszamy do Pichorowic. Niedziela, godz. 14:00!