Koniec jesieni

Po tygodniowej przerwie wracamy do gry o mistrzostwo "bklasy". W niedzielne przedpołudnie, Krokus Kwiatkowice zmierzy się na wyjeździe z Kaczawą II Bieniowice w swoim ostatnim meczu rundy jesiennej. Rundy, nie do końca udanej.

Rezerwy z Bieniowic nie rozpoczęły najlepiej sezonu, ale z biegiem czasu pięli się ku górze tabeli i na obecną chwilę plasują się miejsce wyżej od Krokusa (Kaczawa jest 4., Krokus 5. - przyp.). Obie ekipy zdołały zgromadzić po 21 punktów, a bieniowiczanie wyprzedzają naszą drużynę dzięki lepszej różnicy bramek.

Przed kwiatkowiczanami trudne zadanie, bowiem pierwszy zespół Kaczawy swój mecz ligowy rozgrywają w sobotę. Dodatkowo trener Żukowski nie będzie mógł skorzystać z usług D.Szydłowskiego, który jest kontuzjowany. Tylko 45 na boisku spędzi Pilch. Miejmy nadzieję, że te ubytki nie przeszkodzą w zdobyciu przez Krokusa kompletu punktów.

Wszystkich kibiców zapraszamy na ostatni mecz w tym roku do Bieniowic. Początek starcia o godzinie 11:00, w niedzielę.

Typ redakcji: 2:1 dla KK.