Kolejne zwycięskie derby!

Krokus Kwiatkowice wciąż jest liderem rozgrywek legnickiej "bklasy" grupy IV! Kwiatkowiczanie utrzymali pozycję i dodatkowo powiększyli przewagę, dzięki swojej wygranej i korzystnym innym wynikom.

Niedzielny mecz w Golance Dolnej, od samego początku odbywał się pod dyktando kwiatkowiczan, którzy udokumentowali swoja przewagę w 13. minucie, kiedy to bramkę strzelił M.Baczmański korzystając z dokładnego podania Waksmundzkiego. W 21. minucie kolejnym pięknym strzałem w tym sezonie popisał się Niklewicz podwyższając wynik spotkania na 2:0. Grający z kontry gospodarze zaskoczyli defensywę Krokusa w 29. minucie strzelając, jak później się okazało honorową bramkę w tym meczu. W 40. minucie kolejna składna akcja gości i tym razem na listę strzelców wpisuję się A.Baczmański. Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia "biało-niebieskich", gola na 4:1 strzelił Niko. Wynik spotkania ustalił w 65. minucie "Osiołek" strzelając swojego drugiego gola w tym meczu.

Czarni Golanka Dolna - Krokus Kwiatkowice 1:5 (1:3)
Bramki: A.Baczmański (2), M.Baczmański, Niklewicz, Niko.