Kiedy zaczynamy? Jakie zmiany?

Pomału wyjaśniają się kolejne niewiadome w drużynie Krokusa Kwiatkowice. Kwiatkowiczanie najprawdopodobniej nie będą mogli jeszcze w tym roku rozgrywać spotkań ligowych na własnym boisku. Powodem jest brak szatni, chociaż płyta jak najbardziej się już nadaję do gry.

Drużyna Adama Wolaka ma już potwierdzone trzy mecze towarzyskie przed startem sezonu. Rywalami "biało-niebieskich" będą: Pogoń Jastrzębce, Odra Malczyce oraz Płomień Michów. Pogoń występuję we wrocławskiej "bklasie" i jest naszym stałym sparingpartnerem, Odra występuje we wrocławskiej "aklasie", a Płomień to beniaminek legnickiej "aklasy".

Mecze towarzyskie przed sezonem 2017/18:
23. lipca w Jastrzębcach, godz. do ustalenia: Krokus - Pogoń Jastrzębce,
30. lipca w Malczycach, godz. do ustalenia: Krokus - Odra Malczyce,
6. sierpnia w Michowie, godz. 11:00: Krokus - Płomień Michów.

Wiemy już, że ekipa Krokusa Kwiatkowice nie wystąpi w Okręgowym Pucharze Polski. Ze względu na remont boiska, postanowiono, żeby nie zgłaszać drużyny do Pucharu w celu ograniczenia wydatków.

Jak wygląda sprawa transferów? Wiemy, że najprawdopodobniej drużynę opuści Friska, który i tak był nieobecny przez prawie całą rundę wiosenną. Od 1. lipca znowu naszym zawodnikiem jest Ł.Żukowski, ale wszystko wskazuje na to, że nie na długo. Trwają rozmowy na temat wzmocnień Krokusa, ale jak to bywa transfery lubią ciszę. O jakichkolwiek zmianach klubowych poinformujemy, jeżeli będzie to już zatwierdzone.

Pierwszy trening drużyna Krokusa odbędzie 19. lipca na boisku w Kwiatkowicach. Start o godzinie 18:00. Chętnych sprawdzenia się w naszej ekipie zapraszamy na jednostkę treningową, a najlepiej wcześniej skontaktować się z Adamem Wolakiem lub napisać wiadomość na naszym fanpage'u na Facebooku. Tradycyjnie informacje o treningach w zakładce "Tygodniowy rozkład KK".