Dobry kierunek

W drugim swoim meczu towarzyskim Krokus Kwiatkowice po raz drugi zwyciężył. Tym razem kwiatkowiczanie rozprawili się na własnym boisku z niedawnym ligowym rywalem, Cichą Wodą Tyniec Legnicki.

Zwycięstwo 4:1 to chyba najmniejszy wymiar kary. Goście byli nastawieni jedynie na obronę, a stać ich było ledwie na kilka kontr. Bramka dla rywali wpadła po błędzie przy wyprowadzeniu piłki z piątego metra. Wynik meczu otworzył jednak Chmielewski. Swój debiut w Krokusie bramką okrasił Smolarek. W drugiej części meczu prowadzenie podwyższali: Chmielewski i Ciepliński.

Z dobrej strony pokazali się bramkarze, jednej i drugiej drużyny, którzy wielokrotnie ratowali swoje zespoły przed utratą bramki.

Krokus Kwiatkowice - Cicha Woda Tyniec Leg. 4:1 (2:0)
Bramki: Chmielewski (2), Smolarek, Ciepliński.

Skład KK: D.Szydłowski - Krzepisz, R.Szydłowski, M.Woźniakiewicz, Bielik - Stachy, Ł.Żukowski, Smolarek, Pioś - Chmielewski, Niklewicz.
Po przerwie zagrali: Ciepliński, P.Machała, T.Machała, Niko, Wolak, P.Woźniakiewicz, Zelek i M.Żukowski.