Coś? Gdzieś?

Za nami już prawie dwa miesiące roku 2017, a w Krokusie i o Krokusie jakoś cicho. Nie, nie jest to związane z tym, że kwiatkowiczanie ciężko pracują i kują formę na wiosnę, a wręcz przeciwnie...

Jeżeli chodzi o treningi to szybko należało zweryfikować plany i z dwóch tygodniowo, ograniczyliśmy do jednego treningu na sali w Szkole Podstawowej w Prochowicach. Wielu zawodników występuję na boiskach Playareny w Lubinie, a także paru grało w Legnickiej Lidze Halowej.

Wraz z końcem lutego "Krokusowcy" rozpoczynają serię trzech meczów towarzyskich. Najpierw zmierzą się z Kaliną w Sobinie (26. lutego), następnie z Pogonią Jastrzębce na sztucznym boisku w Środzie Śląskiej (5. marca), a na koniec z rezerwami Ikara Miłogostowice (12. marca).

Co do transferów i zmian kadrowych. Do drużyny dołączy stary-nowy zawodnik, czyli Maciej Szpularz, który wraca do Krokusa z Kaliny Sobin. Do gry, po półrocznej przerwie wrócił Koclęga. Niemal na pewno jeszcze pół roku na wypożyczeniu w Mirsku spędzi Ł.Żukowski. Pod znakiem zapytania stoją występy Gucwy i Komaiszki, którzy nie wznowili treningów. Natomiast z gry całkowicie rezygnują T.Machała oraz P.Woźniakiewicz.