Baryła i Breme w Krokusie

W końcu coś ruszyło w Kwiatkowicach. Do drużyny prowadzonej przez trenera Mariana Żukowskiego dołączy dwóch nowych graczy. Mowa tu o Piotrze Chmielewskim i Przemysławie Smolarku. Obaj zasilają nasz zespół po transferze z Gromu Gromadzyń-Wielowieś.

Popularny "Baryła" występował już w "biało-niebieskich" barwach, ostatni mecz rozegrał w czerwcu 2010 roku, a do tej pory rozegrał w Krokusie 32 mecze, w których zdobył 18 bramek. Do tego należy doliczyć "hat-tricka" zdobytego w niedzielnym meczu towarzyskim z LZS Nową Wsią Lubińską. Niestety "Bremego" z tego pojedynku wyeliminowała choroba, a jego debiut powinien mieć miejsce w najbliższą niedzielę.

Wszelkie formalności dotyczące transferów tych graczy powinny zostać zatwierdzone w przyszłym tygodniu. A jeszcze w tym tygodniu ostatecznie wyjaśni się sytuacja Ł.Żukowskiego, łączonego w ostatnim czasie z "aklasową" Prochowiczanką Prochowice.