Zmiany w Krokusie

W najbliższą niedzielę rozpoczyna się nowy sezon 2018/19 legnickiej "bklasy", w której będzie występował Krokus Kwiatkowice.

Kwiatkowiczanie utrzymali się w "aklasie", ale postanowili nie zgłaszać swojej drużyny do 7. ligi, a do 8. Do zmian doszło również w sztabie trenerskim oraz w kadrze klubu. Nowym trenerem został Artur Niklewicz, kierownikiem Jacek Pilch. Z dotychczasowego stanowiska zrezygnował Adam Wolak.

W sprawach kadrowych również doszło do pewnych zmian. Krokusa na Koronę Kawice zamienił Damian Legieta, do Ikara Miłogostowice przeniósł się Komaiszko, a do Tęczy Kwietno - Pioś. Do gry po przerwach wrócili Drozdowski, M.Zelek, Myka i Bielik. Klub pozyskał Prusa, a także wypożyczył na rok Krystiana Majkowskiego z Prochowiczanki Prochowice. Z wypożyczenia z Włókniarza Mirsk powrócił Ł.Żukowski.

W najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszy mecz Krokusa w nowym sezonie. Rywalem "biało-niebieskich" będzie Korona Kawice. Spotkanie odbędzie się w Kwiatkowicach. Start o godzinie 11:00.