Start z "wysokiego C"

Od pewnego zwycięstwa rundę wiosenną rozpoczęli gracze Krokusa Kwiatkowice. Podopieczni Adama Wolaka przez długi czas męczyli się na boisku w Prochowicach z Gamą Ujazd Górny, by ostatecznie zwyciężyć wysoko, 8:0!

Kwiatkowiczanie powiększyli przewagę w tabeli nad drugim zespołem do 6 punktów. W meczu kolejki LZS Budziszów Wielki przegrał u siebie ze Zjednoczonymi Gościsław 0:1.

Co do meczu Krokus - Gama, to przez większość spotkania wiało nudą. Kwiatkowiczanie nie byli w stanie pokonać słabo spisującego się bramkarza przyjezdnych. Worek z bramkami w 40. minucie otworzył Waksmundzki, wykorzystując  rzut karny podyktowany za faul na nim samym. Do przerwy tylko 1:0. Po trzech minutach drugiej połowy było już 2:0, a gola zdobył z karnego... znowu "Błysku". Na 3:0 podwyższył wprowadzony w przerwie Komaiszko. Bramki numer 4 i 5 dla Krokusa były autorstwa Cieplińskiego, a na wzmiankę zasługuję drugie trafienie "Ciepłego", kiedy to dostał piłkę od Piosia niedaleko środka boiska i popędził w stronę bramki rywala, mijając kilku przeciwników, a na końcu umieszczając piłkę obok bezradnego golkipera gości. Kolejne trzy gole dla Krokusa strzelali: zawodnik Gamy (samobój), Malec i Bagiński.

Krokus Kwiatkowice - Gama Ujazd Górny 8:0 (1:0)
Bramki: Waksmundzki (40' k., 48' k.), Komaiszko (54'), Ciepliński (61', 67'), samobójcza (70'), Malec (84'), Bagiński (88').