Runda wiosenna na start!

Po 5 miesiącach i 3 dniach przerwy, wracamy do zmagań ligowych! Swój pierwszy mecz ligowy w rundzie wiosennej kwiatkowiczanie rozegrają na boisku rywala. W niedzielne przedpołudnie gospodarzem będą rezerwy Iskry Kochlice.

Nasz najbliższy rywal jesienią po dwóch porażkach w dwóch meczach (z Krokusem i Koroną - przyp.) zaczął marsz ku górze tabeli, nie przegrywając siedmiu kolejnych spotkań (5 zwycięstw - przyp.). Spowodowało to, że Iskra II po pierwszej części sezonu plasuje się na 6 pozycji, tuż za plecami "biało-niebieskich". Na 20 punktów kochliczan złożyło się 6 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jesienią na boisku w Kwiatkowicach, lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 4:1 po bramkach: Ł.Żukowskiego, P.Woźniakiewicza, R.Szydłowskiego i Cieplińskiego.

Pełny nadziei, przed zbliżającą się rundą wiosenną, jest trener Żukowski. Oto co nam powiedział, na chwilę przed pierwszym meczem.

W nadchodzącej rundzie najważniejsza jest dobra gra, która zadowoli nas i naszych kibiców. Jeżeli tak się stanie, wyniki przyjdą same. Na każdy mecz wyjdziemy po to, żeby go wygrać. Plan minimum 27 punktów i miejsce w pierwszej trójce. Czy Krokus chce awansu? Dzisiaj się nad tym nie zastanawiam.

W składzie Krokusa na inaugurację wiosny zabraknie przede wszystkim trenera M.Żukowskiego oraz kontuzjowanych: Cieplińskiego i Drozdowskiego. Pod znakiem zapytania stoją występy braci Machała. Szansę debiutu ligowego dostanie Chmielewski ze Smolarkiem.

Wszystkich kibiców głodnych ligowych zmagań serdecznie zapraszamy do Kochlic. Początek meczu Iskra II - Krokus w niedzielę o godzinie 11:00!

Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami przed najbliższym meczem. Link znajdziecie klikając tutaj, a następnie przechodząc w zakładkę "statystyki".