PODSUMOWANIE JESIENI

Nadszedł czas na podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2019/2020!

Krokus rundę jesienną może zaliczyć do przeciętnych. W jedenastu meczach zgromadziliśmy 16 punktów (5 wygranych, 5 przegranych i remis) i zajęliśmy 9 miejsce w ligowej tabeli.

Najwyższe zwycięstwo odnieśliśmy w derbach z Czarnymi Golanka Dolna ( aż 8:1!), ponieśliśmy też dwie wysokie porażki z Orłem Pichorowice i Zjednoczonymi Gościsław ( po 5:1).

Jesienią zawodnicy Krokusa strzelili 34 bramki, w tym "królem strzelców" został Piotrek Szymański, który na swoim koncie uzbierał 14 trafień! Niedaleko za nim z sumą 8 bramek znajduję się Kuba Waksmundzki, po dwa trafienia zaliczyli Paweł Cieślak i Adrian Ciepliński. Na listę strzelców po jednej bramce wpisali się także: Mariusz Bielik, Andrzej Bagiński, Piotrek Niko, Gabriel Świerbutowicz, Kuba Malec, Dawid Malec, Artur Niklewicz i Paweł Woźniakiewicz.

Ta runda nie była dla nas łaskawa także pod względem zebranych kartek. Najbardziej opłakana w skutkach okazała się czerwona kartka Mariusza Bielika, po której dostał aż rok (!!!) zawieszenia, czerwone kartki mają także na swoim koncie Dariusz Szydłowski i Andrzej Bagiński. 4 żółte kartki (pauza w pierwszym na wiosnę) są na koncie Adriana Cieplińskiego, 3 u Piotrka Szymańskiego i jedna u Artura Niklewicza.

Podsumowując, jesień w naszym wykonaniu nie należała do najlepszych lecz wiosną damy z siebie 120%!
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wsparcie. O bieżących sprawach będziemy informować :)